188. Írószekreter
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, lehajtható írólapja mögött 8 tusfestett fiókkal és 3 rekesszel, öntött sárgaréz veretekkel, sérült, javított, kulcs nélkül
159*94*47 cm