253. Varia aukció > Keretóra

253. Varia aukció [ARCHÍV]

192. Keretóra

magyar, 19. sz. második fele, jelzett: "Anton Waitser Szegedin Schulgasse", felesütős szerkezet, festett, aranyozott, blondelmassza díszítésű keretben, üvege hiányzik, számlap és tok sérült

43,5*34,5 cm