253. Varia aukció > "Havas utca", 1973

253. Varia aukció [ARCHÍV]

115. Koch Vilmos (Budapest, 1927 - )

"Havas utca", 1973

olaj, farost

59,5*79,5 cm

j.j.l.: Koch V. 73