253. Varia aukció > Gyimesbükki menyecske, 1942

253. Varia aukció [ARCHÍV]

52. Muhoray Mihály (Jászberény, 1898 - 1969)

Gyimesbükki menyecske, 1942

akvarell, papír

420*380 mm

j.b.l.: Gyimesbükk 1942 Muhoray Mihály