253. Varia aukció > Vágtató ménes

253. Varia aukció [ARCHÍV]

61. Viski János (Szokolya, 1891 - Budapest, 1987)

Vágtató ménes

olaj, vászon

79*100 cm

j.b.l.: Viski J.