253. Varia aukció > Falusi utca, 1964

253. Varia aukció [ARCHÍV]

92. Fenyő Andor Endre (Baja, 1904 - Budapest, 1971)

Falusi utca, 1964

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Fenyő 64