143. Helbing Ferenc (Érsekújvár, 1870 - Budapest, 1958)
Illusztrációk a Jankó deák című műhöz, 1908
akvarell, papír
270*270 mm
három lap jelezve b.l., egy lap jelezve j.l.: H.F. (ligatúrás) 1908