253. Varia aukció > Illusztrációk a Jankó deák című műhöz, 1908

253. Varia aukció [ARCHÍV]

143. Helbing Ferenc (Érsekújvár, 1870 - Budapest, 1958)

Illusztrációk a Jankó deák című műhöz, 1908

akvarell, papír

270*270 mm

három lap jelezve b.l., egy lap jelezve j.l.: H.F. (ligatúrás) 1908