253. Varia aukció > Öltözőtükör

253. Varia aukció [ARCHÍV]

203. Öltözőtükör

magyar, 20. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa és bükkfa borítással, intarziás és faragott díszítéssel, 3 fiókkal

182*113*45 cm