253. Varia aukció > Alföldi táj, 1929

253. Varia aukció [ARCHÍV]

78. Kafka Albert (Budapest, 1902 - Budapest, 1932)

Alföldi táj, 1929

olaj, vászon

50*60 cm

j.k.l.: Kafka A. 1929