253. Varia aukció > Vadászó cicák

253. Varia aukció [ARCHÍV]

36. Heyer Artúr (Haarhausen, 1872 - Budapest, 1931)

Vadászó cicák

olaj, vászon

51*71 cm

j.b.l.: Heyer A.