253. Varia aukció > Ligetes táj

253. Varia aukció [ARCHÍV]

76. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

Ligetes táj

olaj, falemez

15,5*25 cm

j.b.l.: Magyar Mannheimer G.