253. Varia aukció > Fejkendős lány

253. Varia aukció [ARCHÍV]

50. Rezes Molnár Lajos (Orosháza, 1896 - Balatonfüred, 1989)

Fejkendős lány

olaj, vászon

59,5*50,5 cm

j.j.l.: R. Molnár