253. Varia aukció > Piaci jelenet és szénásszekerek párkép

253. Varia aukció [ARCHÍV]

77. Magyar festő, 20. sz. eleje

Piaci jelenet és szénásszekerek párkép

olaj, karton

11*17,5 cm