253. Varia aukció > Levelet olvasó nő

253. Varia aukció [ARCHÍV]

33. Merész Müller Gyula (Kolozsvár, 1888 - Klagenfurt, 1949)

Levelet olvasó nő

olaj, vászon kartonra ragasztva

28,5*24 cm

j.j.f.: Merész Gy