253. Varia aukció > Csendélet szamovárral

253. Varia aukció [ARCHÍV]

109. Jakubek Károly (Ungvár, 1923 - Luck, 2008)

Csendélet szamovárral

olaj, vászon

94*90 cm

j.j.l.: Jakubek (cirill betűs)