253. Varia aukció > Ágyvég, 3 db

253. Varia aukció [ARCHÍV]

275. Ágyvég, 3 db

Erdély, 20. sz. eleje, lenvászon, hímzett díszítéssel, horgolt szegélyekkel, M.K. monogrammal

94*190 cm; 103*192 cm; 103*190 cm