253. Varia aukció > Terítő, 2 db

253. Varia aukció [ARCHÍV]

285. Terítő, 2 db

Erdély és Észak-Magyarország, 20. sz. első fele, lenvászon, hímzett díszítéssel és horgolt szegélydísszel

189*92 cm; 140*198 cm