58. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)
Virágcsendélet gyümölcsökkel
olaj, fa
67,5*54 cm
j.j.l.: Cs. Farkas Lőrinc (töredékes)