253. Varia aukció > Virágcsendélet gyümölcsökkel

253. Varia aukció [ARCHÍV]

58. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

olaj, fa

67,5*54 cm

j.j.l.: Cs. Farkas Lőrinc (töredékes)