253. Varia aukció > Asztali csendélet fácánnal

253. Varia aukció [ARCHÍV]

32. Murin Vilmos (Budapest, 1891- Kispest, 1952)

Asztali csendélet fácánnal

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Murin V.