253. Varia aukció > Szakállas férfi portréja, 1851

253. Varia aukció [ARCHÍV]

40. Fiala, Anton (Temesvár, 1820 - Kronstadt, 1892)

Szakállas férfi portréja, 1851

olaj, vászon

79*63 cm

j.b.l.: Fiala 851

sérült