253. Varia aukció > Őszi táj

253. Varia aukció [ARCHÍV]

7. Vári - Vojtovits Zoltán (Nyíregyháza, 1890 - ?)

Őszi táj

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Vári - Vojtovits