253. Varia aukció > Tanyarészlet

253. Varia aukció [ARCHÍV]

71. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Tanyarészlet

akvarell, papír

380*500 mm

j.j.l.: Neogrády