253. Varia aukció > Üvegikon - Szent Heléna és Konstantin

253. Varia aukció [ARCHÍV]

308. Üvegikon - Szent Heléna és Konstantin

Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg, sérült

38*33 cm