253. Varia aukció > Alvó akt, 1911

253. Varia aukció [ARCHÍV]

59. Udvardy Flóra (Némethyné, Czakó Jenőné) (Budapest, 1880 - ?)

Alvó akt, 1911

olaj, vászon

54*83 cm

j.b.l.: N. Udvardy Flóra 911