253. Varia aukció > Városrészlet, 1928

253. Varia aukció [ARCHÍV]

19. Chiovini Ferenc (Besenyszög, 1899 - Budapest, 1981)

Városrészlet, 1928

olaj, karton

22*30 cm

j.j.l.: Chiovini F. 928