253. Varia aukció > Borongós táj templomtornyokkal, 1869

253. Varia aukció [ARCHÍV]

82. Liegaitz, Aug. jelzéssel

Borongós táj templomtornyokkal, 1869

olaj, karton

20*25,5 cm

j.j.l.: Aug. Liegaitz 69