253. Varia aukció > Láda

253. Varia aukció [ARCHÍV]

259. Láda

Székelyföld, 19. sz. vége, festett fenyőfa, belsejében ládafiával, kovácsoltvas zárszerkezettel, sérült

42*77*42,5 cm