253. Varia aukció > Tabáni lépcső

253. Varia aukció [ARCHÍV]

1. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Tabáni lépcső

olaj, fa

18,5*15 cm

j.j.l.: Háry Gy. töredékes felirattal