253. Varia aukció > Napsütötte erdőrészlet, 1974

253. Varia aukció [ARCHÍV]

93. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

Napsütötte erdőrészlet, 1974

olaj, vászon

45*54 cm

j.b.l.: Frank Frigyes 974