253. Varia aukció > Tavasztündér

253. Varia aukció [ARCHÍV]

167. Delaplanche, Eugene (1836 - 1891)

Tavasztündér

aranyozott bronz

m: 34 cm

j.b.l.: Delaplanche; j.l.: F. Barbediene Fondeur

aranyozása kopott