253. Varia aukció > Tájkép folyóval

253. Varia aukció [ARCHÍV]

80. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Tájkép folyóval

olaj, fa

20*32,5 cm

j.b.l.: Szepesi Kuszka Jenő

sérült