253. Varia aukció > Tükör

253. Varia aukció [ARCHÍV]

224. Tükör

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott díszléccel, csiszolt tükörrel, kis sérüléssel

külső: 107*68 cm; belső: 92*52 cm