253. Varia aukció > "Ébredő öntudat", 1951

253. Varia aukció [ARCHÍV]

133. Illés János (működött a 20. sz. közepén)

"Ébredő öntudat", 1951

pasztell, papír

56*47 cm

j.j.l.: Illés 951