253. Varia aukció > Ezerszínű táj

253. Varia aukció [ARCHÍV]

114. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Ezerszínű táj

olaj, farost

50*70 cm

j.b.l: Schéner