253. Varia aukció > A budai vár fala a Halászbástyával

253. Varia aukció [ARCHÍV]

22. Gyelmis Lukács (Szabadka, 1899 - Budapest, ?)

A budai vár fala a Halászbástyával

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Gyelmis L.