253. Varia aukció > Keretóra

253. Varia aukció [ARCHÍV]

191. Keretóra

osztrák, 1830 körül, jelzett: Martin Staff in Freudenthal, negyedütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tokban, inga és hátlap hiányzik, szerkezet hiányos, javításra szorul

50*42 cm