253. Varia aukció > Folyópart, 1929

253. Varia aukció [ARCHÍV]

83. Gachal József, Eölvedy (Poroszló, 1889 - Budapest, 1974)

Folyópart, 1929

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: E. Gachal J. 929