253. Varia aukció > Terítő, 2 db

253. Varia aukció [ARCHÍV]

284. Terítő, 2 db

Erdély, 20. sz. közepe, lenvászon, horgolt szegélydísszel, foltos

226*148 cm; 254*138 cm