253. Varia aukció > "Szigetek görög tengerparton", 1990

253. Varia aukció [ARCHÍV]

131. Parrag Emil (Teleki, 1925 - )

"Szigetek görög tengerparton", 1990

olaj, farost

30*39,5 cm

j.j.l.: Parrag 90