253. Varia aukció > Női ing és szoknya

253. Varia aukció [ARCHÍV]

282. Női ing és szoknya

Délvidék, 20. sz. eleje, gyapjúszállal hímzett házivászon pávás mintával, csipke díszítéssel

szoknya: 70*115 cm, ing: 62*53 cm