150. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)
"Zarándokok"
rézkarc, papír
140*245 mm
j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Zarándokok; j.b.l. a nyomaton: Borsos M.