253. Varia aukció > Mosás a patakban

253. Varia aukció [ARCHÍV]

69. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Mosás a patakban

olaj, vászon

75,5*100 cm

j.j.l.: Zorkóczy