253. Varia aukció > Altató

253. Varia aukció [ARCHÍV]

38. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Altató

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.l.: Komáromi Katz E.