253. Varia aukció > "Szováta", 1926

253. Varia aukció [ARCHÍV]

8. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Szováta", 1926

olaj, falemez

24*36 cm

j.j.l.: Bosznay István; ho.: autográf felirat