253. Varia aukció > Liliomok keleti vázában, 1959

253. Varia aukció [ARCHÍV]

138. Móricz Margit (Dombovár, 1902 - Budapest, 1990)

Liliomok keleti vázában, 1959

olaj, vászon

95*50,5 cm

j.j.l.: Móricz 59