253. Varia aukció > Madonna a gyermekkel

253. Varia aukció [ARCHÍV]

136. Iván Szilárd (Újarad, 1912 - Budapest, 1988)

Madonna a gyermekkel

olaj, farost

36,5*32,5 cm

j.j.l.: Iván; ho. ajánlási felirattal