253. Varia aukció > "Estefelé"

253. Varia aukció [ARCHÍV]

122. Benedek Jenő, id. (Kecskemét, 1906 - Budapest, 1987)

"Estefelé"

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Benedek