253. Varia aukció > Láda

253. Varia aukció [ARCHÍV]

243. Láda

Észak-Magyarország, 19. sz. vége, festett fenyőfa, kovácsoltvas fogantyúkkal, préselt sárgaréz zárpajzzsal, sérült, festése kopott

56*107,5*60 cm