253. Varia aukció > Festőművész a tanyán, 1956

253. Varia aukció [ARCHÍV]

9. Tokácsli Lajos (Szentes, 1915 - Szeged, 2000)

Festőművész a tanyán, 1956

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Tokácsli Lajos 1956; ho. ajándékozási felirat