253. Varia aukció > Aktok a tó partján, 1927

253. Varia aukció [ARCHÍV]

94. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Aktok a tó partján, 1927

olaj, fa

24*35 cm

j.j.l.: Herman Lipót 1927